MLF1005DR27KT
MLF1005DR27KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 270NH 25MA 1.3 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005DR27KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005DR27KT MLF1005DR27KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 270NH 25MA 1.3 OHM SMD
товару немає в наявності
MLF1005DR27KT MLF1005DR27KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.27uH 10%