MLF1005DR33KT
MLF1005DR33KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330NH 25MA 1.5 OHM SMD
на замовлення 7473 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005DR33KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005DR33KT MLF1005DR33KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 330NH 25MA 1.5 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MLF1005DR33KT MLF1005DR33KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0402 0.33uH 10%