MLF1005G1R0JT
MLF1005G1R0JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 40MA 640 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.0uH 0.64ohms 40mA 290MHz Q=60 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005G1R0JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R0JT MLF1005G1R0JT Виробник : TDK tdkcs18433-1.pdf RF Inductors - SMD 1.0uH 0.64ohms 40mA 290MHz Q=60 +/-5%