MLF1005G1R0KT
MLF1005G1R0KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 40MA 640 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.0uH 0.64ohms 40mA 120MHz Q=30 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005G1R0KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R0KT MLF1005G1R0KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.0uH 0.64ohms 40mA 120MHz Q=30 +/-10%