MLF1005G1R2JT
MLF1005G1R2JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 0.79ohm 0.55mA 230MHz Q=60 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005G1R2JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R2JT MLF1005G1R2JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.2uH 0.79ohm 0.55mA 230MHz Q=60 +/-5%