Продукція > TDK > MLF1005G1R2JTD25
MLF1005G1R2JTD25
MLF1005G1R2JTD25 TDK
inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 0402 1.2uH 5% AEC-Q200
на замовлення 6301 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 35MA 790MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 790mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 110MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 35 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R2JTD25 MLF1005G1R2JTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 35MA 790MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 790mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 110MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 35 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 35 mA