MLF1005G1R5JT
MLF1005G1R5JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 35MA 950 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 0.95ohms 35mA 200MHz Q=60 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005G1R5JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R5JT MLF1005G1R5JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.95ohms 35mA 200MHz Q=60 +/-5%