MLF1005G1R5KT
MLF1005G1R5KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 35MA 950 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 0.95ohms 35mA 100MHz Q=30 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005G1R5KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R5KT MLF1005G1R5KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.95ohms 35mA 100MHz Q=30 +/-10%