MLF1005G1R8JT
MLF1005G1R8JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.8UH 30MA 1.05 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 1.05ohms 35mA 180MHz Q=60 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005G1R8JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G1R8JT MLF1005G1R8JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.8uH 1.05ohms 35mA 180MHz Q=60 +/-5%