MLF1005G2R2JT
MLF1005G2R2JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 30MA 1.3 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1.3ohms 30mA 150MHz Q=60 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005G2R2JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G2R2JT MLF1005G2R2JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1.3ohms 30mA 150MHz Q=60 +/-5%