MLF1005G2R2KT
MLF1005G2R2KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 30MA 1.3 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1.3ohms 30mA 80MHz Q=30 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005G2R2KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005G2R2KT MLF1005G2R2KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1.3ohms 30mA 80MHz Q=30 +/-10%