Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005GR39KT000
MLF1005GR39KT000
MLF1005GR39KT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005GR39KT000 MLF1005GR39KT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
MLF1005GR39KT000 MLF1005GR39KT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf RF Inductors - SMD 0.39uH 10% 50mA