MLF1005GR47JT
MLF1005GR47JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 50MA 420MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 50MA 420MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції MLF1005GR47JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005GR47JT MLF1005GR47JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.47uH 0.42ohms 50mA 460MHz Q=50 +/-5%