Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005GR47JT000
MLF1005GR47JT000
MLF1005GR47JT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 50MA 420MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 50MA 420MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005GR47JT000 MLF1005GR47JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf RF Inductors - SMD 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 50mA, 0.47?H, 420mO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
MLF1005GR47JT000 MLF1005GR47JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 50MA 420MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 50 mA