MLF1005GR56JT
MLF1005GR56JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 560NH 45MA 470 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.56uH 0.47ohms 50mA 450MHz Q=55 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005GR56JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005GR56JT MLF1005GR56JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.56uH 0.47ohms 50mA 450MHz Q=55 +/-5%