MLF1005GR68JT
MLF1005GR68JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 45MA 550 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.68uH 0.43ohms 45mA 360MHz Q=55 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005GR68JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005GR68JT MLF1005GR68JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.68uH 0.43ohms 45mA 360MHz Q=55 +/-5%