Продукція > TDK > MLF1005L1R0K
MLF1005L1R0K
MLF1005L1R0K TDK
inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1uH
на замовлення 8973 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 35MA 640 MOHM SMD.
Інші пропозиції MLF1005L1R0K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005L1R0K MLF1005L1R0K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 1UH 35MA 640 MOHM SMD