Продукція > TDK > MLF1005L1R0KT
MLF1005L1R0KT
MLF1005L1R0KT TDK
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 1UH 35MA 640 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 640mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 35 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 35MA 640 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 640mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 35 mA.