MLF1005L1R2K
MLF1005L1R2K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM
на замовлення 709 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005L1R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005L1R2K MLF1005L1R2K Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.2uH
на замовлення 10561 шт:
MLF1005L1R2K MLF1005L1R2K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM