Продукція > TDK > MLF1005L1R5K
MLF1005L1R5K
MLF1005L1R5K TDK
inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH
на замовлення 11990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 30MA 950 MOHM.
Інші пропозиції MLF1005L1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005L1R5K MLF1005L1R5K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 30MA 950 MOHM
на замовлення 389 шт: