MLF1005L1R8K
MLF1005L1R8K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.8UH 20MA 1.05 OHM
на замовлення 14724 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005L1R8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005L1R8K MLF1005L1R8K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 20MA 1.05 OHM
на замовлення 10 шт:
MLF1005L1R8K MLF1005L1R8K Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 1.8uH