MLF1005L2R2K
MLF1005L2R2K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM
на замовлення 55790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005L2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005L2R2K MLF1005L2R2K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM