Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005LR10KT000
MLF1005LR10KT000
MLF1005LR10KT000 TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100NH 150MA 510MOHM SM
на замовлення 2075 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR10KT000 MLF1005LR10KT000 Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 100NH 150MA 510MOHM SM
товару немає в наявності
MLF1005LR10KT000 MLF1005LR10KT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274.pdf Fixed Inductors 10 UH 1.64A