MLF1005LR12K
MLF1005LR12K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 140MA 590MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 590mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 140MA 590MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 590mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Інші пропозиції MLF1005LR12K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR12K MLF1005LR12K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 120NH 140MA 590MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 140 mA