MLF1005LR15K
MLF1005LR15K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 150NH 130MA 630MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 630mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 350MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 7289 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 130MA 630MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 630mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 350MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції MLF1005LR15K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR15K MLF1005LR15K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 150NH 130MA 630MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 130 mA
товару немає в наявності
MLF1005LR15K MLF1005LR15K Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.15uH