MLF1005LR22K
MLF1005LR22K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220NH 110MA 790 MOHM
на замовлення 23325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005LR22K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR22K MLF1005LR22K Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.22uH