MLF1005LR39K
MLF1005LR39K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 210MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції MLF1005LR39K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR39K MLF1005LR39K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 390NH 50MA 410MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 50 mA