Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005LR68KT000
MLF1005LR68KT000
MLF1005LR68KT000 TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 40MA 550MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 150MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 40 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 40MA 550MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 150MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 40 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR68KT000 MLF1005LR68KT000 Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 680NH 40MA 550MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 40 mA
товару немає в наявності
MLF1005LR68KT000 MLF1005LR68KT000 Виробник : TDK tdk_tdkcd00364-1.pdf RF Inductors - SMD 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -40 to +85 degC, 40mA, 0.68H, 550mO