MLF1005LR82K
MLF1005LR82K TDK Corporation
MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 820NH 35MA 590 MOHM
на замовлення 26656 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005LR82K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005LR82K MLF1005LR82K Виробник : TDK Corporation MLF_Series_Rev_Feb2014.pdf Description: FIXED IND 820NH 35MA 590 MOHM
MLF1005LR82K MLF1005LR82K Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.82uH