MLF1005VR12JT
MLF1005VR12JT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 180MA 590 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.12uH 0.59ohm 180mA 800MHz Q=30 +/-5%.
Інші пропозиції MLF1005VR12JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR12JT MLF1005VR12JT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.12uH 0.59ohm 180mA 800MHz Q=30 +/-5%