Продукція > TDK > MLF1005VR12JTD25
MLF1005VR12JTD25
MLF1005VR12JTD25 TDK
inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 0402 0.12uH 5% AEC-Q200
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 180MA 590MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 590mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR12JTD25 MLF1005VR12JTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 120NH 180MA 590MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 590mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 180 mA
на замовлення 1529 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 180 mA