MLF1005VR12KT
MLF1005VR12KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 180MA 590 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.12uH 0.59ohm 140mA 400MHz Q=10 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005VR12KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR12KT MLF1005VR12KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.12uH 0.59ohm 140mA 400MHz Q=10 +/-10%