MLF1005VR22KT
MLF1005VR22KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220NH 160MA 790 MOHM
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 0.22uH 0.79ohm 110mA 290MHz Q=10 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005VR22KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR22KT MLF1005VR22KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.22uH 0.79ohm 110mA 290MHz Q=10 +/-10%