MLF1005VR27KT
MLF1005VR27KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 270NH 150MA 910 MOHM
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 0.27uH 0.91ohm 100mA 260MHz Q=10 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005VR27KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR27KT MLF1005VR27KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.27uH 0.91ohm 100mA 260MHz Q=10 +/-10%