Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005VR33JT000
MLF1005VR33JT000
MLF1005VR33JT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330NH 140MA 1.05OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLF1005VR33JT000 - Multilayer-Induktivität, 330 nH, 1.05 ohm, 230 MHz, 1 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 330nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 1.05ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], Eigenresonanzfrequenz: 230MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 1mA, Eigenresonanzfrequenz, min.: 230MHz, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLF Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR33JT000 MLF1005VR33JT000 Виробник : TDK TDKC-S-A0012061472-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLF1005VR33JT000 - Multilayer-Induktivität, 330 nH, 1.05 ohm, 230 MHz, 1 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 1.05ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
Eigenresonanzfrequenz: 230MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1mA
Eigenresonanzfrequenz, min.: 230MHz
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 105 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
MLF1005VR33JT000 MLF1005VR33JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 330NH 140MA 1.05OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
Мінімальне замовлення: 24
MLF1005VR33JT000 MLF1005VR33JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf RF Inductors - SMD 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 140mA, 0.33 H, 1.05O
Мінімальне замовлення: 20
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330nH
Induktivitätstoleranz: 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.05ohm
Eigenresonanzfrequenz: 230MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm