MLF1005VR33KT
MLF1005VR33KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330NH 140MA 1.05 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.33uH 1.05ohms 90mA 230MHz Q=10 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005VR33KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR33KT MLF1005VR33KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.33uH 1.05ohms 90mA 230MHz Q=10 +/-10%