Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005VR47JTD25
MLF1005VR47JTD25
MLF1005VR47JTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR47JTD25 MLF1005VR47JTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.47uH 5% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
MLF1005VR47JTD25 MLF1005VR47JTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 120 mA