MLF1005VR47KT
MLF1005VR47KT TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5 OHM
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 0.47uH 0.42ohms 50mA 190MHz Q=25 +/-10%.
Інші пропозиції MLF1005VR47KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR47KT MLF1005VR47KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0.47uH 0.42ohms 50mA 190MHz Q=25 +/-10%