Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005VR47KT000
MLF1005VR47KT000
MLF1005VR47KT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 18133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005VR47KT000 MLF1005VR47KT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf RF Inductors - SMD 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 120mA, 0.47 H, 1.5O
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
MLF1005VR47KT000 MLF1005VR47KT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1005_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 120MA 1.5 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 120 mA