Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608A1R2KTD25
MLF1608A1R2KTD25
MLF1608A1R2KTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650 MOHM
на замовлення 7786 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 650mohms 50mA +/-10% Fer AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608A1R2KTD25 MLF1608A1R2KTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650 MOHM
MLF1608A1R2KTD25 MLF1608A1R2KTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf Fixed Inductors 1.2uH 650mohms 50mA +/-10% Fer AEC-Q200
на замовлення 250 шт: