Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608A1R2MTA00
MLF1608A1R2MTA00
MLF1608A1R2MTA00 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 110MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 110MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608A1R2MTA00 MLF1608A1R2MTA00 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
MLF1608A1R2MTA00 MLF1608A1R2MTA00 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Fixed Inductors 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, -55 to +125 degC, 50mA, 1.2 H, 650m