Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608A1R2MTD25
MLF1608A1R2MTD25
MLF1608A1R2MTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 650 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 650mohms 50mA +/-20% Fer AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608A1R2MTD25 MLF1608A1R2MTD25 Виробник : TDK nductor_commercial_standard_mlf1608_en-936976.pdf Fixed Inductors 1.2uH 650mohms 50mA +/-20% Fer AEC-Q200