Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608A2R7MTA00
MLF1608A2R7MTA00
MLF1608A2R7MTA00 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
на замовлення 3032 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608A2R7MTA00 inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
MLF1608A2R7MTA00 MLF1608A2R7MTA00 Виробник : TDK pgurl_detailed_information.phplangenrefjpnre1part_nomlf1608a2r7mta00.ph.pdf Inductor General Purpose Shielded Multi-Layer 2.7uH 20% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.15Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
MLF1608A2R7MTA00 MLF1608A2R7MTA00 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
товару немає в наявності
MLF1608A2R7MTA00 MLF1608A2R7MTA00 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf RF Inductors - SMD 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, -55 to +125 degC, 30mA, 2.7?H, 1.15ohm