Продукція > TDK > MLF1608A2R7MTD25
MLF1608A2R7MTD25
MLF1608A2R7MTD25 TDK
mlf1608a2r7mtd25.pdf
Виробник: TDK
Inductor General Purpose Shielded Multi-Layer 2.7uH 20% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.15Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608A2R7MTD25 MLF1608A2R7MTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
товару немає в наявності
MLF1608A2R7MTD25 MLF1608A2R7MTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf1608_en.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 1.15ohms 30mA +/-20% Fer AEC-Q200