Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608DR27KTA00
MLF1608DR27KTA00
MLF1608DR27KTA00 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 270NH 150MA 600MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 260MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MLF1608DR27KTA00 - Multilayer-Induktivität, 270 nH, 0.6 ohm, 350 MHz, 150 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 270nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 10%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Eigenresonanzfrequenz: 350MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608DR27KTA00 MLF1608DR27KTA00 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: TDK - MLF1608DR27KTA00 - Multilayer-Induktivität, 270 nH, 0.6 ohm, 350 MHz, 150 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLF Series
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLF Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
MLF1608DR27KTA00 MLF1608DR27KTA00 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 270NH 150MA 600MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
Мінімальне замовлення: 40
Мінімальне замовлення: 39
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 270nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 10%
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Eigenresonanzfrequenz: 350MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLF Series
Produktbreite: 0.8mm