Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608DR39KTA00
MLF1608DR39KTA00
MLF1608DR39KTA00 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 390NH 100MA 850MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLF1608DR39KTA00 - Multilayer-Induktivität, 0.39 µH, 0.85 ohm, 210 MHz, 100 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 390nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 10%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.85ohm, Eigenresonanzfrequenz: 210MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 4100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
MLF1608DR39KTA00 MLF1608DR39KTA00 Виробник : TDK 2724093.pdf Description: TDK - MLF1608DR39KTA00 - Multilayer-Induktivität, 0.39 µH, 0.85 ohm, 210 MHz, 100 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 390nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 0.85ohm
Eigenresonanzfrequenz: 210MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 390nH
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.85ohm
Eigenresonanzfrequenz: 210MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLF Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 10
MLF1608DR39KTA00 inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
MLF1608DR39KTA00 MLF1608DR39KTA00 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 390NH 100MA 850MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 100 mA