Продукція > TDK CORPORATION > MLF1608DR47KTA00
MLF1608DR47KTA00
MLF1608DR47KTA00 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 100MA 950 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 100MA 950 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1608DR47KTA00 MLF1608DR47KTA00 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 100MA 950 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
MLF1608DR47KTA00 MLF1608DR47KTA00 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf1608_en.pdf RF Inductors - SMD 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, -55 to +125 degC, 100mA, 0.47 H, 950mO