Продукція > TDK CORPORATION > MLF2012K390KTD25
MLF2012K390KTD25
MLF2012K390KTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_standard_mlf2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 39UH 4MA 2.4 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 4 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 4MA 2.4 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 4 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF2012K390KTD25 MLF2012K390KTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf2012_en.pdf RF Inductors - SMD 39uH 2.4ohms 4mA +/-10% Fer AEC-Q200
товару немає в наявності
MLF2012K390KTD25 Виробник : TDK mlf2012_auto.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 39uH; 4mA; R: 2.4Ω; ±10%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Inductance: 39µH
Operating current: 4mA
Resistance: 2.4Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 23MHz
Q factor: 55
Test frequency: 2MHz
Operating temperature: -55...125°C