Продукція > TDK > MLF2012K470KTD25
MLF2012K470KTD25
MLF2012K470KTD25 TDK
inductor_automotive_standard_mlf2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.7Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 4 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.7Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 4 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF2012K470KTD25 MLF2012K470KTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf2012_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 2MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 4 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MLF2012K470KTD25 MLF2012K470KTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_standard_mlf2012_en.pdf RF Inductors - SMD 47uH 2.7ohms 4mA +/-10% Fer AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 19
MLF2012K470KTD25 Виробник : TDK mlf2012_auto.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 47uH; 4mA; R: 2.7Ω; ±10%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 4mA
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 20MHz
Q factor: 55
Test frequency: 2MHz
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 0805
Resistance: 2.7Ω