Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P13NHT000
MLG0402P13NHT000
MLG0402P13NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 13NH 140MA 2.5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 01005 13nH Hi-Q SMD RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P13NHT000 MLG0402P13NHT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey RF Inductors - SMD IND 01005 13nH Hi-Q SMD RF IND